Zasady konkursu

Pokaż co jest ciekawego w Twoim województwie, a my pokażemy Ci, co musisz zobaczyć w śląskim!

W tym konkursie chcemy, żebyś pokazał nam co zachwyciło, zaciekawiło, zaskoczyło Cię w jednym z polskich województw. Do wygrania zestawy upominków i materiałów informacyjnych o województwie śląskim ufundowanych przez Śląskie Travel.

Każda okazja jest dobra, żeby spojrzeć na swoje ulubione zakątki naszego pięknego Kraju i zachwycić nimi innych! Może będzie to miejsce tłumnie uczęszczane przez turystów, ale to właśnie Ty popatrzysz okiem swojego aparatu z zupełnie innej perspektywy? A może będzie to ciekawostka, o której niewiele osób wie?

Robisz zdjęcie atrakcji turystycznej, którą Twoim zdaniem koniecznie trzeba odwiedzić lub charakterystycznego dla wybranego regionu dania, którego koniecznie trzeba skosztować i w kilku zdaniach uzasadniasz swój wybór.

Liczymy przede wszystkim na miejsca i atrakcje nieoczywiste, mniej popularne i nowe (otwarte w ciągu ostatnich 2-3 lat) - jednym zdaniem takie, których nie można ominąć!

Kopiowanie zdjęć oznacza dyskwalifikację. Musisz być autorem zdjęcia, które zgłaszasz do konkursu! Przy pomocy kilku kliknięć myszką bez problemu można zlokalizować pochodzenie zdjęcia, tak więc nie warto oszukiwać.

Nie ma limitu na liczbę zgłoszeń. Możesz dodać dowolną liczbę zdjęć, pod warunkiem że każde z nich wyczerpująco i zachęcająco opiszesz.

W ciągu kilku dni od zakończenia konkursu, na blogu Kasai - travel addicts pojawi się nowy wpis z wynikami. Wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie, zostaną też poinformowani o wynikach mailowo.

Regulamin konkursu znaleźć można tutaj.


Fundatorem nagród w konkursie jest portal Śląskie Travel, prowadzony przez Śląską Organizację Turystyczną

2015 © Kasai - travel addicts · Crafted by Axonaris